Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Svatební fotograf › Svatební fotografie

Všechny fotografie kategorie: Svatební fotografie

Svatební fotofrafie 0120

Klikněte pro větší fotografie

Svatební fotofrafie

Svatební fotofrafie 0122

Klikněte pro větší fotografie

Svatební fotofrafie

Svatební fotofrafie 0121

Klikněte pro větší fotografie

Svatební fotofrafie

Svatební fotofrafie 0123

Klikněte pro větší fotografie

Svatební fotofrafie

O dokonalém svatebním dnu sní všichni budoucí novomanželé. Tento jedinečný den si zaslouží jedinečné fotografie. Pokud Vám stačí obyčejné fotografie, které nabízí většina svatebních fotografů, nejsem Váš člověk. Pokud se Vám však líbí osobité a stylizované fotografie, jste na správném místě.

CO NABÍZÍM:
Patnáctileté zkušenosti s úpravami fotografií, focením modelek, lidí, portrétů celebrit, České Miss, koncertů největších světových hudebních hvězd, nejlepších českých módních přehlídek a podobně. V tomto prostředí je třeba se bohybovat s naprostou profesionalitou a spolehlivostí. Díky těmto zkušenostem jsem schopen se rychle přizpůsobit jakémukoliv  prostředí. Snažím se o vytváření osobitého stylu a Vaše fotografie tak mohou vypadat odlišně od běžných fotoreportů. Seznámit se s mým stylem fotografií můžete na těchto stránkách.
Fotografuji dle Vašeho požadavku po celé České a Slovenské Republice, nejčastěji v Brně a Praze. Všechny fotografie dělám pouze graficky upravované (s postprocesem), jak barevné, tak černobílé. Úpravy trvají dle náročnosti přibližně 7 dnů. Tento dlouhý čas nutný k úpravám fotografií je také důvodem vyšší ceny ve srovnání s obyčejnými fotografiemi, odevzdávanými druhý den po akci. Těmito levnými "rychlopracemi" se bohužel nezabývám.

PROČ JE TŘEBA FOTOGRAFIE UPRAVOVAT?
Dobrý fotograf je základem dobré fotografie, avšak pouze z části. Nedílnou součástí každé dobré fotografie je postproces, což je doúprava fotky, v soušasné době již v naprosté většině v počítači. Tyto úpravy dělají grafici nebo fotografové sami. Jistě jste se setkali s názorem, že dobrý fotograf musí vyfotit fotku tak, aby se již v PC nemuselo nic dělat. To je samozřejmě naprostý nesmysl. Fotografie, ať již vyfocená za dobrého počasí fotoapartátem za 20.000,- Kč nebo 200.000,- Kč, jakoukoliv značkou, vypadá naprosto stejně. Jak tedy získat jedinečné fotografie? Následným postprocesem, kdy dáte fotografiím osobitý výraz a upravíte nedostatky.
Klasickou ukázkou špičkového postprocesu jsou módní časopisy, kde neupravované fotografie nenajdete. Součástí postprocesu je retušování, které se používá nejčastěji u portrétů pro odstraňování nedostatků pleti a vylepšování proporcí.
Je velkým omylem, že retušování a úpravy fotografií začaly s příchodem počítačů. Retušuje se odjakživa, dříve však na negativu štětečkem a barevných či černobílých stylizací se docilovalo různými druhy filmů, fotopapíry a nejrůznějšími postupy při vyvolávání filmů. Fotografům proto dříve trvalo dlouhou dobu, než si vše v temné komoře vyzkoušeli a našli svůj jedinečný postup. Všem známé jsou například fotografie Jana Saudka, který je svým osobitým způsobem dokolorovával bez počítače chemikáliemi. Stylizace fotografií proto nesouvisí s fotoaparáty, jak se spousta lidí domnívá. Žádný dobrý fotograf se bez znalostí tohoto složitého procesu neobejde, ať již klasického nebo digitálního (nebo musí spolupracovat s dobrým grafikem).

CENA DLE POČTU POŽADOVANÝCH FOTOGRAFIÍ
Cena zahrnuje:
- kompletní fotografování od ranních příprav přes obřad po portrétní fotografie po obřadu, čím více si vyčleníte času na fotografování portrétů po obřadu, tím lépe.
- kompletní postproces (grafické úpravy) fotografií včetně retušování svatebního portrétu
- fotografie na CD/DVD
- dopravu v Praze nebo Brně

Cena nezahrnuje:
- tištěné fotografie (které samozřejmě dle Vašeho požadavku zajistím)
- dopravu mimo Prahu nebo Brno
- focení večírku

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno