Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem SONY FS700 › Pronájem filmové kamery › Steadicam pronájem

Nabízíme k pronájmu originál STEADICAM PILOT včetně vesty, ramene a špičkového  7,7" OLED monitoru SMALLHD monitoru, nosnost 5 kg.

Cena pronájmu: 800,-Kč/den

Pronájem Steadicam Praha - Klírova 12Brno - Krkoškova 34

Vyzvednutí pronajaté videotechniky kdykoliv včetně víkendů, možnost dovozu

informace na tel.: 603571264.

Steadicam Pilot je americký originál. Kvalita, provedení a funkčnost originálu Steadicam je opravdu 100% ve srovnání s kopiemi nejrůznějších stabilizátorů. Především se špičkovým nastavitelným ramenem je radost pracovat, ruční "steadicamy" jsou vhodnou náhradou jen pro chvilkové natáčení a především velice lehké kamery, několikahodinová natáčení bez vesty a ramena jsou skutečné peklo. Filmovou kameru s objektivem držet jen v ruce opravdu nejde. Dle technické specifikace je nosnost Steadicamu přibližně 5 kg, dle našich zkušeností je však dostatečně naddimenzován a unese i o něco těžší videokamery.

Steadicam je vybaven originálním 5.8”-16:9 LCD Monitorem na 10 ks tužkových baterek. Na požádání můžeme ke Steadicamu půjčit místo originálního LCD monitoru špičkový OLED MONITOR SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800 (True HD 720P), který nabízí jedinečnou obrazovou kvalitu, nesrovnatelnou s LCD monitory. OLED technologie tohoto monitoru zajišťuje podstatně vyšší kontrast díky širšímu gamutu i než například IPHONE 5. Obrazová kvalita je ve srovnání s LCD monitory nesrovnatelná. 8 bitová technologie OLED monitoru SMALLHD nabízí vynikající přechody s 16.777.216 barev, což je 64 krát více ve srovnání s 6 bit s pouze 262.144 barvami. Díky vysokému rozlišení vidíte opravdu nejjemnější detaily, v kombinaci s výborným focus asistem je ostření opravdu přesné, nesrovnatelné s ostřením na malém vestavěném lcd kamery nebo v hledáčku. Monitor je lehký (350 g), napájet jej lze deseti tužkovými bateriemi ze zabudovaného boxu Steadicamu, nebo přídavnou baterií Sony. Monitor je vybaven softwarem s množstvím funkcí, jako například Focus assist, False color,  Framing Guides,  Focus in red, DSLR Scale, 1:1 pixel mapping, 2x zoom, Anamorphic Desqueeze filter, Monochrome” a další.

Půjčení Steadicamu je také možné včetně zkušeného steadicam operátora - kameramana. Veškeré informace ne tel. 777011119.

 

Naše půjčovna videokamer a půjčovna filmové techniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu. Naše videoprodukce provádí natáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrů, střih videaeditaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. K dispozici je špičkový zkušený  kameramankamerový technik a fotograf.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno