Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem videotechniky › seznam videotechniky k pronajmu › Steadicam k pronájmu

Nabízíme k pronájmu originál STEADICAM PILOT včetně vesty, ramene a špičkového  7,7" OLED monitoru SMALLHD.

Cena pronájmu: 800,-Kč/den.

Pronájem videotechniky Praha - Klírova 12, Brno - Krkoškova 34

Vyzvednutí pronajaté videotechniky kdykoliv včetně víkendů, možnost dovozu.

Informace na tel.: 603571264, volejte i o víkendu.

Kvalita, provedení a funkčnost amerického originálu Steadicam Pilot je opravdu 100% ve srovnání s kopiemi nejrůznějších stabilizátorů. Především se špičkovým nastavitelným ramenem je radost pracovat, ruční "steadicamy" jsou vhodnou náhradou jen pro chvilkové natáčení a především velice lehké kamery, několikahodinová natáčení bez vesty a ramena jsou skutečné peklo. Filmovou kameru s objektivem držet jen v ruce opravdu nejde. Dle technické specifikace je nosnost Steadicamu přibližně 5 kg, dle našich zkušeností je však dostatečně naddimenzován a unese i o něco těžší videokamery.

Steadicam je vybaven originálním 5.8”-16:9 LCD Monitorem na 10 ks tužkových baterek. Na požádání můžeme ke Steadicamu půjčit místo originálního LCD monitoru špičkový OLED MONITOR SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800 (True HD 720P), který nabízí jedinečnou obrazovou kvalitu, nesrovnatelnou s LCD monitory. OLED technologie tohoto monitoru zajišťuje podstatně vyšší kontrast díky širšímu gamutu i než například IPHONE 5. Obrazová kvalita je ve srovnání s LCD monitory nesrovnatelná. 8 bitová technologie OLED monitoru SMALLHD nabízí vynikající přechody s 16.777.216 barev, což je 64 krát více ve srovnání s 6 bit s pouze 262.144 barvami. Díky vysokému rozlišení vidíte opravdu nejjemnější detaily, v kombinaci s výborným focus asistem je ostření opravdu přesné, nesrovnatelné s ostřením na malém vestavěném lcd kamery nebo v hledáčku. Monitor je lehký (350 g), napájet jej lze deseti tužkovými bateriemi ze zabudovaného boxu Steadicamu, nebo přídavnou baterií Sony. Monitor je vybaven softwarem s množstvím funkcí, jako například Focus assist, False color,  Framing Guides,  Focus in red, DSLR Scale, 1:1 pixel mapping, 2x zoom, Anamorphic Desqueeze filter, Monochrome” a další.

Půjčení Steadicamu je také možné včetně zkušeného steadicam operátora - kameramana. Veškeré informace ne tel. 777011119.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Potřebujete vybavit solární studio? Navštivte stránky www.kosmetika-oranjito.cz. Nabízíme prodej solárií Ultrasun a solária Luxura včetně záručního a pozáručního servisu,solária jsou včetně dopravy a montáže, dodáváme ověřené kvalitní UV trubice do soláriaSunfit splňující nové normy EU a kolagenové trubice. Zajímavou novinkou jsoukolagenáriaKolagenárium a kolagenová terapie poskytují nové terapeutické možnosti. Nabízíme profesionální i domácí horizontální soláriavertikální solária i použitá solária se zárukou. V každém solárním studiu by neměla chybět kvalitní kosmetika do solária. Opalovací kosmetika do solária z konopí Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Zajímavou novinkou jsou naše jedinečná opalovací másla do solária a opalovací biokosmetika do solária. Důležitou péči po opalování poskytnou kvalitní krémy po opalování Oranjito. Solární kosmetika Oranjito k zakoupení online na našem eshopu ZDE. V naší nabídce je za super ceny s dárkem zdarma solární kosmetikakrémy do solária na obličejkonopná kosmetika do soláriabio kosmetikapřírodní kosmetikakonopná kosmetikakosmetika po opalováníkrémy po opalováníkonopné tělové máslokonopný krém na ruce ahydratační tělová máslaKonopná kosmetika do solária se nesmí zaměňovat s opalovací kosmetikou na slunce. Opalování v soláriu vyžaduje jiná pravidla.
Dále prodáváme zařízení pro samoopalovací nástřiky a samoopalovací emulze. Pro provozovatele solárních studií provozujeme s výhodnými slevami velkoobchod solární kosmetiky. Pro relaxaci vyzkoušejte originální mexické houpací sítě a závěsné houpací křeslo.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno