Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem videotechniky › Pronájem kamerového jeřábu

Pronájem kamerového jeřábu 7m 5.000,- Kč/den, 3m 4.000,- Kč/den, ceny včetně technika. Cena pronájmu kamerového jeřábu je v případě zájmu včetně videokamery Sony FS7 nebo Sony FS700!

CENY PRONÁJMU KAMEROVÉHO JEŘÁBU:

1) KAMEROVÝ JEŘÁB S RAMENEM 7 METRŮ: 5.000,- KČ/DEN VČETNĚ MONTÁŽE A DEMONTÁŽE, OTOČNÉ VIDEOHLAVY A OLED MONITORU, PRO KAMERY DO 12 KG.

2) KAMEROVÝ JEŘÁB S RAMENEM 3 METRY: 4.000,- KČ/DEN VČETNĚ MONTÁŽE A DEMONTÁŽE, OTOČNÉ VIDEOHLAVY A OLED MONITORU PRO KAMERY DO 12 KG.

Nabízíme velice výhodně pronájem kamerového jeřábu včetně operátora a ostřiče s variabilní čistou délkou ramene dle požadavku 2 m, 4 m a 7 m na stativu s výškou 120 - 200 cm. Výška dosahu kamerového jeřábu je až 8 metrů. Cena pronájmu kamerového jeřábu je včetně dálkově ovládané videohlavy s nosností do 16 kg pro všechny typy fotoaparátů, kamer RED, SONY, CANON, atd. Kamerový jeřáb přivezeme na místo, sestavíme, po natáčení odvezeme. 

Výhoda našeho variabilního kamerového jeřábu je v možnosti umístění na kolejnice a využití jako dlouhého kamerového pojezdu s pohybem nejen vpřed a vzad, ale současně ramenem nahoru a dolu a samozřejmě dalším pohybem hlavou.


Zavolejte si o individuální cenovou nabídku. Ceny závisí na délce natáčení, vícenákladech, lokacích a náročnosti natáčení. Velice výhodné jsou ceny v setech, např. jeřáb+super slow motion kamera SONY NEX-FS700+příslušenství.

Ceny pronájmu videotechniky a filmové techniky jsou individuální, k pronájmu super slow motion kamery Sony NEX-FS700 nebo kamerového jeřábu nabízíme ve výhodných setech k dispozici spoustu vybavení zdarma. Špičkový zkušený kameraman, operátor kamerového jeřábu, ostřič a Steadicam operátor k dipozici.

Informace na tel. 777011119, rádi Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. O nic se nestaráte, pronajímané vybavení (kameru Sony FS700), kamerovou jízdu a kamerový jeřáb) přivezeme na místo, nachystáme, po ukončení natáčení odvezeme.

Videokamera Sony FS700 umožňuje mimo jiné velice atraktivní natáčení zpomalených záběrů ve špičkové kvalitě, slow motion nahrávání 200 fps ve full HD (1080p), 400 fps v HD (720p), interně nahrávání v AVCHD, externě Apple ProRes HQ, AVID, uncompressed. S upgradem natáčení v rozlišení 4k (ultra HD).

Naše půjčovna videotechniky nabízí pronájem špičkové digitální cinema Super 35mm slow motion 4k ready videokamery Sony NEX-FS700 včetně množství příslušenství za bezkonkurenční ceny ve výhodných sadách s další filmovou technikou, jako například:
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + Steadicam + OLED true HD monitor + světla + baterie a karty
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + RIG Edelkrone + OLED true HD monitor + světla + baterie a karty
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + kamerový jeřáb 2 až 7 metrů + otočná videohlava + OLED true HD monitor + baterie a karty
- videokamera  Sony NEX-FS700 + sada objektivů + OLED true HD monitor + kamerový pojezd (slider) + fluidní videohlava + světla + baterie a karty

Dosažitelná výška jeřábu dle stativu při úhlu 60° až 7 metrů
Délku ramene sestavíme dle požadavku zákazníka.
Kamerový jeřáb pronajímáme včetně operátora a ostřiče.
Joystickem dálkově ovládaná otočná videohlava 360° s ostřením a zoomováním pro digitální fotoaparáty, filmové kamery RED, SONY, CANON, atd.
Videosignál je přenášen prostřednictvím HDMI kabelu do špičkového 7,7'' OLED HD monitoru.
Nosnost videohlavy: 16 kg

Kamerový jeřáb lze umístit na kamerový pojezd (kolejnice) a dokonale využít výhody kombinace kamerového jeřábu a kamerové jízdy.

SEZNAM VIDEOTECHNIKY K PRONÁJMU NAJDETE ZDE.

Doporučujeme:
solární kosmetika, samoopalovací nástřik, prodej solárií, bio kosmetika, přírodní kosmetika, krémy do solária, pronájem Sony NEX-FS700, kolagenová solária, vertikální solária, krémy po opalování, solária, solária prodej, opalovací krémy do solária, solární kosmetika eshop, krémy do solária eshop, kolagenárium, krémy na ruce, hydratační krémy, UV trubice do solária, tělová kosmetika, opalovací krém do solária,

 Doporučujeme:
solární kosmetikasamoopalovací nástřikprodej soláriíbio kosmetikapřírodní kosmetikakrémy do soláriapronájem Sony NEX-FS700kolagenová solária,vertikální soláriakrémy po opalovánísoláriasolária prodejopalovací krémy do soláriasolární kosmetika eshopkrémy do solária eshopkolagenáriumkrémy na rucehydratační krémyUV trubice do soláriatělová kosmetikaopalovací krém do soláriafotografovánífocenífotky modelekfocení portrétůfocení modelekfotky celebrit a osobnostínatáčení videanatáčení videoklipůnatáčení reklamynatáčení slow motionzpomalené záběrynatáčení zpomalených záběrůnatáčení promo videa,editace videakameramansteadicam operátorkamerový technikpůjčovna videotechnikypůjčovna filmové technikypůjčovna videokamerpůjčovna kamerové technikypronájem videotechnikyobjektivy Nikon k pronájmupronájem filmové technikypronájem kamerpronájem kamerového jeřábupronájem SONY FS700,pronájem filmové kamerypronájem slow motion kamerypronájem videokamer,letecké natáčeníletecké videoletecké záběryletecké fotkyletecké fotkografování,natáčení leteckých záběrůzpracování videaČESKÁ MISSfotky koncerty, fotky zpěvačekfotky zpěvákůfotky kapelfotky z akcífotoreportyfotky lidíSony NEX-FS700 k pronájmukamerový jeřáb k pronájmukamerová jízda k pronájmu,kamerový pojezd k pronájmuslider k pronájmusteadycam k pronájmufilmová světla k pronájmuLED PAR reflektory k pronájmu, RIG, follow focus, OLED monitor k pronájmu, RIG k pronájmuobjektivy Nikon k pronájmupronájem slow motion kamery Sony FS700slow motion kamera k pronájmustativ k pronájmufollow focus k pronájmupronájem světelmonitor Eizo CG246W k pronájmupronájem kamerové jízdypronájem kamerpůjčovna Steadicampůjčovna kamerového jeřábu

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno