Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem videotechniky › seznam videotechniky k pronajmu › Pronájem kamerové jízdy

Nabízíme velice výhodně pronájem variabilní kamerové jízdy vhodné i pro velké kamery do 20 kg. Kamerový pojezd je vhodný i pro dlouhé jízdy.

K pronájmu máme tři druhy kamerové jízdy:

1) PRONÁJEM KAMEROVÉ JÍZDY NA KOLEJNICÍCH S KAMEROVÝM JEŘÁBEM

- kamerová jízda je umístěna na zemi na kolejnicích o délce jednotlivých kolejnicových dílů 2,5 metru. Na tuto kamerovou jízdu lze umístit kamerový jeřáb (z hlediska bezpečnosti menší varianta jeřábu s délkou ramene 2 metry, výška dosahu ramene 3 metry. Na kamerový jeřáb lze umístit fluidní videohlavu s ručním ovládáním (nosnost videohlavy 20 kg) nebo dálkově ovládanou motorizovanou videohlavu (nosnost videohlavy 17 kg).

2) PRONÁJEM KAMEROVÉ JÍZDY NA KOLEJNICÍCH SE STATIVEM

- kamerová jízda je umístěna na zemi na kolejnicích o délce jednotlivých kolejnicových dílů 2,5 metru. Na tuto kamerovou jízdu lze umístit stativ s fluidní videohlavou. K dispozici máme špičkový australský stativ Miller s videohlavou 1643 DS20 s nosností videokamery 20 kg.

3) PRONÁJEM KAMEROVÉ JÍZDY SE SLIDEREM NA KOLEJNICÍCH S KAMEROVÝM JEŘÁBEM

Máme k dispozici velký plynulý kvalitní slider - vozíček na kameru s fluidní videohlavou Miller o nosnosti 20 kg, který se umísťuje na kolejnice. Je přizpůsoben pro práci jak s malými fotoaparáty a videokamerami, tak i s velkými těžkými kamerami včetně follow focusu. Délka jednotlivých kolejnicových dílů je 2,5 metru. Kolejnice lze umístit na zem nebo na stativy do výšky cca 2 metry.


Zavolejte si o individuální cenovou nabídku. Ceny závisí na délce natáčení, vícenákladech, lokacích a náročnosti natáčení. Velice výhodné jsou ceny v setech, např. jeřáb+super slow motion kamera SONY NEX-FS700+příslušenství.

Dosažitelná výška jeřábu dle stativu při úhlu 60° až 7 metrů
Délku ramene sestavíme dle požadavku zákazníka.
Kamerový jeřáb pronajímáme včetně operátora a ostřiče.
Joystickem dálkově ovládaná otočná videohlava 360° s ostřením a zoomováním pro digitální fotoaparáty, filmové kamery RED, SONY, CANON, atd.
Videosignál je přenášen prostřednictvím HDMI kabelu do špičkového 7,7'' OLED HD monitoru.
Nosnost videohlavy: 18 kg

Kamerový jeřáb lze umístit na kamerový pojezd (kolejnice) a dokonale využít výhody kombinace kamerového jeřábu a kamerové jízdy.

SEZNAM FILMOVÉ TECHNIKY K PRONÁJMU NAJDETE ZDE.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Potřebujete vybavit solární studio? Navštivte stránky www.kosmetika-oranjito.cz. Nabízíme prodej solárií Ultrasun a solária Luxura včetně záručního a pozáručního servisu,solária jsou včetně dopravy a montáže, dodáváme ověřené kvalitní UV trubice do soláriaSunfit splňující nové normy EU a kolagenové trubice. Zajímavou novinkou jsoukolagenáriaKolagenárium a kolagenová terapie poskytují nové terapeutické možnosti. Nabízíme profesionální i domácí horizontální soláriavertikální solária i použitá solária se zárukou. V každém solárním studiu by neměla chybět kvalitní kosmetika do solária. Opalovací kosmetika do solária z konopí Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Zajímavou novinkou jsou naše jedinečná opalovací másla do solária a opalovací biokosmetika do solária. Důležitou péči po opalování poskytnou kvalitní krémy po opalování Oranjito. Solární kosmetika Oranjito k zakoupení online na našem eshopu ZDE. V naší nabídce je za super ceny s dárkem zdarma solární kosmetikakrémy do solária na obličejkonopná kosmetika do soláriabio kosmetikapřírodní kosmetikakonopná kosmetikakosmetika po opalováníkrémy po opalováníkonopné tělové máslokonopný krém na ruce ahydratační tělová máslaKonopná kosmetika do solária se nesmí zaměňovat s opalovací kosmetikou na slunce. Opalování v soláriu vyžaduje jiná pravidla.
Dále prodáváme zařízení pro samoopalovací nástřiky a samoopalovací emulze. Pro provozovatele solárních studií provozujeme s výhodnými slevami velkoobchod solární kosmetiky. Pro relaxaci vyzkoušejte originální mexické houpací sítě a závěsné houpací křeslo.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno