Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem SONY FS700 › Pronájem filmové kamery › OLED monitor SMALLHD 7,7

Špičkový OLED MONITOR SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800 nabízí jedinečnou obrazovou kvalitu, nesrovnatelnou s levnými čínskými lcd monitory i lcd monitory drahých značek. S tímto monitorem je opravdu radost pracovat. OLED technologie tohoto monitoru zajišťuje vyšší kontrast díky širšímu gamutu i než například IPHONE 5. Obrazová kvalita je ve srovnání s LCD monitory nesrovnatelná. 8 bitová technologie OLED monitoru SMALLHD nabízí vynikající přechody s 16.777.216 barev, což je 64 krát více ve srovnání s 6 bit s pouze 262.144 barvami. Díky vysokému rozlišení vidíte opravdu nejjemnější detaily, v kombinaci s výborným focus assistem je ostření opravdu přesné, nesrovnatelné s ostřením na malém vestavěném lcd kamery nebo v hledáčku. Vzhledem k lehkosti monitoru 350 g jej lze použít i na Steadicam Pilot a napájet jej z 10 tužkových baterií baterií na Steadicamu nebo externě bateriemi Sony. Ideální velikost 7,7" je výborná jak pro ostřící monitor, tak dostatečná pro odkuk - field monitor.

SROVNÁNÍ OBRAZOVÉ KVALITY OLED A LCD MONITORU


 

Naše půjčovna videokamer a půjčovna filmové techniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu. Naše videoprodukce provádí natáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrů, střih videaeditaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. K dispozici je špičkový zkušený  kameramankamerový technik a fotograf.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno