Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Natáčení videa

Natáčení videa je pro nás radost. Naše videostudio provádí kompletní profesionální výrobu videa včetně natočení, sestříhání, editace, postprodukce a složení vlastní autorské hudby. K natáčení videa používáme vlastní slow motion kameru Sony FS700, která umožňuje natáčení kvalitních zpomalených záběrů. Pro výrobu videa jsme schopni složit a nahrát vlasní hudbu. Jsme spolehliví, kreativní, profesionální, těšíme se na případnou spolupráci. Nabízíme sedmnáctileté zkušenosti s natáčením, focením a úpravou videa a fotografií. Disponujeme kompletním vlastním špičkovým vybavením, které také pronajímáme, netlačí nás čas za pronájem videotechniky.
Seznam naší videotechniky k pronájmu najdete zde.

Natočíme Vám video v nejvyšší filmové kvalitě s využitím špičkové digitální techniky a nejrůznějších filmových technik. Disponujeme širokou škálou vlastního filmového a video vybavení, jako je super slow motion kamera Sony FS700, originál Steadicam pilot, rig a Edelkrone follow focus, špičkový sliderkamerový jeřáb s dálkově ovládanou otočnou videohlavou, kamerové jízdy a pojezdy na kolejnicích, filmová a koncertní světla, desková LED světla, výrobník mlhy, ateliér a podobně. Provádíme také velice atraktivní letecké záběry a fotografie s využitím dálkově řízených modelů. Natočené video setříháme, přidáme hudbu, provedeme postprodukci s využitím nejnovějších filmových efektů a pluginů. K dispozici máme také hudební programy pro editaci, nahrávání a střih hudby a vlastní menší studio.
Informace na tel. 777011119.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE ZDE:


- Premiéra seriálu Magic City a módní přehlídka Magic City Retro Beach Fashion Show na Times Square, New York City

- Natáčení videoklipu (kamera, Steadicam) pro Mike Spirit, Cigo, Otecko - H16 - STRESUJÚCI BLAHOBYT


 Naše půjčovna videokamer a půjčovna videotechniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu. Naše videostudiovideoprodukce provádí natáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrů, střih videaeditaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. K dispozici je špičkový zkušený  kameramankamerový technik a fotograf.

 

Podkategorie

Natáčení videoklipů

Natáčení videoklipů
Natáčení videoklipů

Natáčení reklamy

Natáčení reklamy
Natáčení reklamy

Editace videa

Editace videa
Editace videa

Kameraman

Kameraman
Kameraman, kameraman Praha, kameraman Brno, svatební fotograf

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno