Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem videotechniky › seznam videotechniky k pronajmu › Kamerový slider k pronájmu

Kamerový slider pronájem 500,- Kč/ den. Délka 2,5m nebo 5m. Pro dlouhodobější pronájmy individuální slevy. V případě objednávky více kusů videotechniky sleva 50% na každé další vybavení.

Nabízíme velice výhodně pronájem špičkového plynulého variabilního kamerového slideru vhodného i pro velké videokamery a fotoaparáty DSLR s příslušenstvím kolem 20 kg a dlouhé jízdy.

Pronájem videotechniky Praha - Klírova 12, Brno - Krkoškova 34

Vyzvednutí pronajaté videotechniky kdykoliv včetně víkendů, možnost dovozu.

Informace na tel.: 603571264.

Kamerový slider - vozíček na kameru s fluidní video hlavou - je umístěn na kolejnicích s délkou jednotlivých kolejnicových dílů 2,5 metru. Kolejnice se dají položit na zem nebo na stativy do výšky pojezdu cca 2 metry. Plynulost jízdy zajišťují ložiska ABEC 7. Na vozíčku je připevněna špičková fluidní videohlava Miller s nosností videokamery kolem 20 kg. Samozřejmostí je možnost follow focusu, monitoru a dalšího příslušenství. K dispozici máme špičkový 7,7" 8 bit OLED monitor SMALLHD, rozlišení 1280 x 800, HDMI přenos signálu. Výhoda našeho video slideru je nejen dlouhá plynulá jízda, ale i možnost plynulého pohybu a ovládání videokamery ve všech směrech. 

Zavolejte si o individuální cenovou nabídku. Ceny závisí na délce natáčení, vícenákladech, lokacích a náročnosti natáčení. Velice výhodné jsou ceny v setech, např. jeřáb+super slow motion kamera SONY NEX-FS700+příslušenství.

DALŠÍ VIDEOTECHNIKA K PRONÁJMU ZDE.

 

Pronájem DJI Ronin M za 800,- Kč/den.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno