Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem videotechniky › seznam videotechniky k pronajmu › Follow focus k pronájmu

Pronájem follow focusu 500,- Kč/den včetně kamerového rigu, na vyžádání špičkový OLED MONITOR SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800. Slevy pro stálé zákazníky a dlouhodobé pronájmy! K pronájmu videokamery SONY NEX-FS700 KAMEROVÝ RIG A FOLLOW FOCUS ZDARMA!

Follow focus Edelkrone je variabilní s množstvím doplňků na vyžádání, výhodou je ostření palcem, při kterém lze rig, na rozdíl od jiných značek, držet při ostření oběma rukama. Součástí kamerového rigu je vzpěra na delší objektivy, fotoaparáty a kamery lze připevnit přímo šroubem nebo přes rychloupínací destičku. 

Pronájem follow focusu Praha - Klírova 12, Brno - Krkoškova 34.

Vyzvednutí pronajaté videotechniky kdykoliv včetně víkendů, možnost dovozu.

Informace na tel.: 603571264.

Nabízíme k pronájmu profesionální follow focus Edelkrone jak pro digitální fotoaparáty, tak videokamery nejrůznějších značek. Follow focus je možno připevnit na kompletní univerzální a variabilní kamerový RIG se špičkovým  7,7" OLED monitorem SMALLHD, 8 bit s rozlišením 1280 x 800 (True HD 720P). Velkou výhodou tohoto jedinečného follow focusu je bezproblémové ostření. Ostřící kolečko je umístěno přímo na držadle, takže lze rig stále držet oběma rukama a současně ostřit, což minimalizuje otřesy kamery a je možno se soustředit na natáčení. Rig Edelkrone je velice variabilní a rozebíratelný, což zvláštěocení majitelé kamer, které nemají madlo na nošení a neumožňují připevnění a instalaci příslušenství. Dále nabízíme možnost zapůjčení kamerového LED světla na baterie s 316 led diodami a nastavitelnou teplotou světla od cca 3500 K do 6000 K. Rig s follow focusem půjčujeme ke slow motion videokameře Sony NEX-FS700 zdarma! K dispozici je k videokamerám množství drobného příslušenství zdarma. Individuální cenovou nabídku obratem vypracujeme přesně dle Vašich požadavků na tel. 777011119.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Potřebujete vybavit solární studio? Navštivte stránky www.kosmetika-oranjito.cz. Nabízíme prodej solárií Ultrasun a solária Luxura včetně záručního a pozáručního servisu,solária jsou včetně dopravy a montáže, dodáváme ověřené kvalitní UV trubice do soláriaSunfit splňující nové normy EU a kolagenové trubice. Zajímavou novinkou jsoukolagenáriaKolagenárium a kolagenová terapie poskytují nové terapeutické možnosti. Nabízíme profesionální i domácí horizontální soláriavertikální solária i použitá solária se zárukou. V každém solárním studiu by neměla chybět kvalitní kosmetika do solária. Opalovací kosmetika do solária z konopí Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací krémy do solária Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek. Zajímavou novinkou jsou naše jedinečná opalovací másla do solária a opalovací biokosmetika do solária. Důležitou péči po opalování poskytnou kvalitní krémy po opalování Oranjito. Solární kosmetika Oranjito k zakoupení online na našem eshopu ZDE. V naší nabídce je za super ceny s dárkem zdarma solární kosmetikakrémy do solária na obličejkonopná kosmetika do soláriabio kosmetikapřírodní kosmetikakonopná kosmetikakosmetika po opalováníkrémy po opalováníkonopné tělové máslokonopný krém na ruce ahydratační tělová máslaKonopná kosmetika do solária se nesmí zaměňovat s opalovací kosmetikou na slunce. Opalování v soláriu vyžaduje jiná pravidla.
Dále prodáváme zařízení pro samoopalovací nástřiky a samoopalovací emulze. Pro provozovatele solárních studií provozujeme s výhodnými slevami velkoobchod solární kosmetiky. Pro relaxaci vyzkoušejte originální mexické houpací sítě a závěsné houpací křeslo.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno