Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Natáčení videa › Editace videa

Provádíme kompletní profesionální výrobu videa včetně natočení, sestříhání, editace, postprodukce. Pro výrobu videa jsme schopni složit a nahrát vlasní hudbu. Jsme spolehliví, kreativní, profesionální, těšíme se na případnou spolupráci. Nabízíme sedmnáctileté zkušenosti s natáčením, focením a úpravou videa a fotografií. Disponujeme kompletním vlastním špičkovým vybavením, které také pronajímáme, netlačí nás čas za pronájem videotechniky.
Seznam naší videotechniky k pronájmu najdete zde.

Natočíme Vám video v nejvyšší filmové kvalitě s využitím špičkové digitální techniky a nejrůznějších filmových technik. Disponujeme širokou škálou vlastního filmového a video vybavení, jako je super slow motion kamera Sony FS700, Steadicam, rig s follow focusem, kamerový jeřáb s dálkově ovládanou otočnou videohlavou, kamerové jízdy a pojezdy na kolejnicích, slider, filmová a koncertní světla, výrobník mlhy, ateliér a podobně. Provádíme také velice atraktivní letecké záběry a fotografie s využitím dálkově řízených modelů. Natočené video setříháme, přidáme hudbu, provedeme postprodukci s využitím nejnovějších filmových efektů a pluginů. K dispozici máme také hudební programy pro editaci, nahrávání a střih hudby a vlastní menší studio.
Informace na tel. 777011119.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE ZDE:
- Premiéra seriálu Magic City a módní přehlídka Magic City Retro Beach Fashion Show na Times Square, New York City

- Natáčení videoklipu (kamera, Steadicam) pro Mike Spirit, Cigo, Otecko - H16 - STRESUJÚCI BLAHOBYT

Prohlédněte si video s prezentací obrazové kvality SONY NEX-FS700 zde.


Vyšší kvalita, citlivost, možnosti a naprosto nesrovnatelná praktičnost a rychlost digitální fotografie dávno předčily focení na film (až na pár umělců a nadšenců), který je již pár let mrtev. Co nedokáže digitální čip, lehce napraví Photoshop, který je již nedílnou součástí digitální fotografie. Tuto situaci již konečně pochopili i zamrzlí fotografové staré školy, neschopni přijímat operativně nové technologie. Neskutečně rychlý vývoj čipů u digitálních fotoaparátů tak logicky zasáhl oblast kinematografie a přiblížil dříve nemyslitelnou kvalitu digitálního videa běžným uživatelům. V současné době je již nemyslitelná absence nahrávání videa v digitálním fotoaparátu. Nyní nastává stejná situace v kinematigrafii, za pár let již budou točit filmy na film pouze nadšenci a film jakožto materiál také prakticky zmizí. Vzhledem ke kvalitě a možnostem Digitálních "filmových "cinema kamer si bude moci dovolit natočit naprosto profesionálně kvalitní film každý, chce to jen umět. Vzhledem k současnému stále vyššímu rozlišení tabletů, smartphonů a ostatních médií již film není schopen splňovat současné požadavky, nehledě na cenu materiálu. Možnost barevných korekcí, stylizací a efektů při postprodukci nabízí neomezené možnosti vzhledu natočeného filmu.

Váš videoklip, prezentace, shot, reklama již nyní může být ve špičkové kvalitě současných hollywoodských filmů za neuvěřitelně nízkou cenu! Vyzkoušejte kvalitu nové super slow motion cinema kamery Super 35mm SONY NEX-FS700. Tyto profesionální filmové digitální kamery si ještě před pár lety mohly dovolit jen největší filmové produkce. Je však důležité rozlišovat dva druhy digitálních kamer: handycamy pro zpravodajství a dokument s digitálním vzhledem obrazu a digitální cinema kamery s filmovým vzhledem obrazu, což je právě například Super 35mm SONY NEX-FS700, která navíc umožňuje super zpomalené záběry ve full HD a HD kvalitě.

K dispozici pro natáčení je vybavení:

- super slow motion 35 mm filmová kamera Sony NEX-FS700 včetně spousty příslušenství pro malé produkce včetně kameramana nebo technika
Steadicam Pilot + vesta + rameno
- Rig Edelkrone včetně follow focusu
- špičkový 7,7" 8 bit OLED monitor SMALLHD, rozlišení 1280 x 800, HDMI
stativ a videohlava Miller 1643 DS20
- přenosná led video světla včetně baterií, halogenové lampy 1000 W, 2000 W
- externí rekordér Blackmagic Design HyperDeck Shuttle 2
- objektivy Nikon 70-200, 24-70, 14-24, makro 85, redukce na kameru 
- dodávka Ford Tranzit pro šest lidí + náklad

Bezkonkurenční cena, podmínky dle dohody, informace na tel. 777011119.

 

Doporučujeme:
solární kosmetikasamoopalovací nástřikprodej soláriíbio kosmetikapřírodní kosmetikakrémy do soláriapronájem Sony NEX-FS700kolagenová soláriavertikální soláriakrémy po opalovánísoláriasolária prodejopalovací krémy do soláriasolární kosmetika eshopkrémy do solária eshopkolagenáriumkrémy na rucehydratační krémyUV trubice do soláriatělová kosmetikaopalovací krém do solária,

Podkategorie

Střih videa

Střih videa
Střih videa

Postprodukce videa

Postprodukce videa
Postprodukce videa

Úpravy videa

Úpravy videa
Úpravy videa

Videoprodukce

Videoprodukce
videoprodukce

Editace a střih hudby

Editace a střih hudby
Editace a střih hudby

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno