Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem SONY FS700 › Pronájem filmové kamery › Stativ a videohlava Miller

Pronájem videostativu Miller 1643 DS20 za 300,- Kč/den. K pronájmu videokamery Sony NEX-FS700 je stativ zdarma! Pro dlouhodobé pronájmy individuální slevy:

Videostativ Miller je vybavenou špičkovou fluidní videohlavou s velice plynulým pohybem. Nosnost cca 5 kg. Stativ je vhodný i do terénu.

Pronájem videotechniky Praha - Klírova 12, Brno - Krkoškova 34.

Vyzvednutí pronajaté videotechniky kdykoliv včetně víkendů, možnost dovozu.

Informace na tel.: 603571264.

K pronájmu digitální filmové kamery SONY NEX-FS700 se slow motion máme k dispozici stativ australského výrobce s videohlavou Miller 1643 DS20. Super kvalitní a velice univerzální stativ s prakticky nastavitelnými nohami i do terénu.

Maximální výška: 1762 mm
Minimální výška: 371 mm
Nosnost: 10.00 kg
Transportní délka: 837 mm

Naše půjčovna videokamer a půjčovna filmové techniky nabízí pronájem slow motion kamery SONY FS700pronájem kamerového jeřábu s veškerým příslušenstvím, Steadicam k pronájmu. Naše videoprodukce provádí natáčení videareklamvideoklipůnatáčení slow motion záběrů, střih videaeditaci videaletecké natáčení a letecké fotografování. K dispozici je špičkový zkušený  kameramankamerový technik a fotograf.

Potřebujete najít nejvhodnější školu? Vyhledávací online databáze a seznam škol v ČR www.registrskol.cz vám najde dle požadovaných kritérií jeslemateřské školyzákladní škoystřední školyvysoké školyvyšší odborné školy a jazykové školy. Dále poskytujeme aktuální informace Ministerstva školství, studenti ocení informační odkazy jako např. maturitapřijímací zkouškyjazykové kurzy a podobně. Každá střední škola má možnost jedinečné prezentace v regionálním tištěném katalogu středních škol, kde najdete přehled středních škol v příslušném kraji. Seznam středních škol obsahuje gymnáziastřední průmyslové školystřední odborná učiliště a další.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno