Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty
Fotky koncerty
Fotografie lidé Fotografie lidí
Fotografie divadlo Natáčení videa
Reklamní fotografie Fotky modelek
Lifestyle fotografie Fotky z akcí
Fotografie portréty Kamerový jeřáb

Pronájem videotechniky › seznam videotechniky k pronajmu › Náhledový monitor pronájem

Náhledový monitor pronájem 500,- Kč/den. Špičkový OLED MONITOR SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800.

K pronájmu kamery SONY NEX-FS700 náhledový monitor zdarma! Pro stálé zákazníky a dlouhodobé pronájmy individuální slevy!

Náhledový OLED monitor je výborný na Steadicam, kamerový rig nebo Ronin M, kvalita obrazu je excelentní ve srovnání s levnými čínskými monitory. Skvělý pomocník zejména pro ostření.

K náhledovému monitoru množství doplňků, úchytek a podobně. Včetně ostřícího asistenta - peakingu a spousty dalších funkcí.

Pronájem náhledového monitoru Praha - Klírova 12, Brno - Krkoškova 34.

Vyzvednutí pronajaté videotechniky kdykoliv včetně víkendů, možnost dovozu.

Informace na tel.: 603571264.

Nabízíme k pronájmu špičkový náhledový monitor OLED MONITOR SMALLHD 7,7", 8 bit s rozlišením 1280 x 800, který nabízí jedinečnou obrazovou kvalitu, nesrovnatelnou s levnými čínskými lcd monitory i lcd monitory drahých značek. S tímto monitorem je opravdu radost pracovat. Monitor lze umístit na steadicam, kameru, DJI ronin M, atd. OLED technologie tohoto monitoru zajišťuje vyšší kontrast díky širšímu gamutu i než například IPHONE 5. Obrazová kvalita je ve srovnání s LCD monitory nesrovnatelná. 8 bitová technologie OLED monitoru SMALLHD nabízí vynikající přechody s 16.777.216 barev, což je 64 krát více ve srovnání s 6 bit s pouze 262.144 barvami. Díky vysokému rozlišení vidíte opravdu nejjemnější detaily, v kombinaci s výborným focus assistem je ostření opravdu přesné, nesrovnatelné s ostřením na malém vestavěném lcd kamery nebo v hledáčku. Vzhledem k lehkosti monitoru 350 g jej lze použít i na Steadicam Pilot a napájet jej z 10 tužkových baterií baterií na Steadicamu nebo externě bateriemi Sony. Ideální velikost 7,7" je výborná jak pro ostřící monitor, tak dostatečná pro odkuk - field monitor.

Facebook

Solária - prodej

solární kosmetika

Kosmetika Brno